2USB 2.4A auto adapter i Lightning kabel YCC-02-IP
| Proizvod | Dvostruki USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Kabel uključen | USB – Lightning |
| Vlast | 2.4A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |
Prikazano 1–15 od 23 rezultata

| Proizvod | Dvostruki USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Kabel uključen | USB – Lightning |
| Vlast | 2.4A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter s Lightning kabelom |
|---|---|
| Model | TC-061-IP |
| Izlazna snaga | 5 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | USB na Lightning |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | MTC-03CL |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Dvostruki USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | YTC-02-IP |
| Kabel uključen | USB – Lightning |
| Vlast | 2.4A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter s USB i Type-C priključkom |
|---|---|
| Model | TC-197-IP |
| Kabel uključen | Tip C – Munja |
| Vlast | 20W |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela, Crna |

| Proizvod | Mrežni adapter s USB i Type-C priključkom |
|---|---|
| Model | TC-219-L |
| Kabel uključen | Tip C – Tip C |
| Vlast | 20W |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

Adapter tipa C na Lightning

| Proizvod | Munjevite slušalice |
|---|---|
| Model | EP-199 |
| Vrsta konektora | Munja |
| Kontrola glasnoće | Da |
| Duljina kabela | 1.2 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Munjevite slušalice |
|---|---|
| Model | YEP-017L |
| Vrsta konektora | Munja |
| Kontrola glasnoće | Da |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Munjevit kabel |
|---|---|
| Model | YCB-03 |
| Brzo punjenje | 3A |
| Vrsta konektora | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

Cable USB para dispositivos con conector Lightning. Salida: 2.4A. Longitud: 1m.

USB kabel za uređaje s Lightning priključkom. Izlaz: 3A. Duljina: 1 m

USB kabel za uređaje s Lightning priključkom. Izlaz: 2,4 A. Duljina: 1,5 m.

| Proizvod | Munjevit kabel |
|---|---|
| Model | CB-101 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB – Lightning |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Plava, bijela, crna i ružičasta |

| Proizvod | Munjevit kabel |
|---|---|
| Model | CB-016 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | USB – Lightning |
| Duljina kabela | 2 m |
| Dostupne boje | Crno-bijelo |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".