2USB 2.4A car adapter and Lightning cable YCC-02-IP
| Product | Dual USB car adapter |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Cable Included | USB - Lightning |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |
Showing 1-15 of 23 results

| Product | Dual USB car adapter |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Cable Included | USB - Lightning |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Network adapter with Lightning cable |
|---|---|
| Model | TC-061-IP |
| Power output | 5W (Fast Charge) |
| Cable included | USB to Lightning |
| Cable length | 1m |
| Colors available | White |

| Product | Network adapter |
|---|---|
| Model | MTC-03CL |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable included | Type C - Lightning |
| Cable length | 1m |
| Colors available | White |

| Product | Dual USB network adapter |
|---|---|
| Model | YTC-02-IP |
| Cable Included | USB - Lightning |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Power adapter with USB and Type-C ports |
|---|---|
| Model | TC-197-IP |
| Cable Included | Type C - Lightning |
| Power | 20W |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White, Black |

| Product | Power adapter with USB and Type-C ports |
|---|---|
| Model | TC-219-L |
| Cable Included | Type C - Type C |
| Power | 20W |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |


| Product | Lightning Headphones |
|---|---|
| Model | EP-199 |
| Connector Type | Lightning |
| Volume Control | Yes |
| Cable length | 1.2 m |
| Colors available | White |

| Product | Lightning Headphones |
|---|---|
| Model | YEP-017L |
| Connector Type | Lightning |
| Volume Control | Yes |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Lightning cable |
|---|---|
| Model | YCB-03 |
| Fast charging | 3A |
| Connector Type | Type C - Lightning |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

USB cable for devices with a Lightning connector. Output: 2.4A. Length: 1 m.

USB cable for devices with a Lightning connector. Output: 3A. Length: 1 m

USB cable for devices with a Lightning connector. Output: 2.4A. Length: 1.5 m.

| Product | Lightning cable |
|---|---|
| Model | CB-101 |
| Fast charging | NO |
| Connector Type | USB - Lightning |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | Blue, White, Black and Pink |

| Product | Lightning cable |
|---|---|
| Model | CB-016 |
| Fast charging | NO |
| Connector Type | USB - Lightning |
| Cable length | 2 m |
| Colors available | Black and White |
Welcome to DigitalOme
Exclusive access to professionals
We invite you to register to enjoy all the advantages, including the possibility to see the prices of our products.
You can click on "Register" below or do it at any time by clicking on "Professional Access" in the header.