FM Transmitter + Hands-Free + 2 USB Ports V13
| Product | FM Transmitter |
|---|---|
| Model | V13 |
| Power output | 5V/2.1A/3.1A |
| Transmission distance | 5M |
| FM frequency | 87.5–108 MHz |
| Colors available | Black |
Showing the 6 results

| Product | FM Transmitter |
|---|---|
| Model | V13 |
| Power output | 5V/2.1A/3.1A |
| Transmission distance | 5M |
| FM frequency | 87.5–108 MHz |
| Colors available | Black |

| Product | FM Transmitter |
|---|---|
| Model | A9 |
| Power output | 5V/2.1A |
| SNR | 68 dB |
| FM frequency | 87.5–108 MHz |
| Colors available | Black |

| Product | FM Transmitter |
|---|---|
| Model | F13 |
| Power output | 12 / 24 V |
| SNR | 68 dB |
| FM frequency | 87.5–108 MHz |
| Colors available | Black |

| Product | FM Transmitter |
|---|---|
| Model | F6 |
| Power output | 5V/2.1A |
| SNR | 68 dB |
| FM frequency | 87.5–108 MHz |
| Colors available | Black |

| Product | FM Transmitter |
|---|---|
| Model | X1 |
| Power output | 12 / 24 V |
| SNR | 68 dB |
| FM frequency | 87.5–108 MHz |
| Colors available | Black |

FM transmitter with hands-free functionality and a dual-port USB adapter for charging devices.
Welcome to DigitalOme
Exclusive access to professionals
We invite you to register to enjoy all the advantages, including the possibility to see the prices of our products.
You can click on "Register" below or do it at any time by clicking on "Professional Access" in the header.