2USB 2.4A auto adapter i Lightning kabel YCC-02-IP
| Proizvod | Dvostruki USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Kabel uključen | USB – Lightning |
| Vlast | 2.4A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |
Prikazano 1–15 od 24 rezultata

| Proizvod | Dvostruki USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Kabel uključen | USB – Lightning |
| Vlast | 2.4A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Dvostruki USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | YCC-02-M |
| Kabel uključen | USB – Mikro USB |
| Vlast | 2.4A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Dvostruki USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | YCC-02-C |
| Kabel uključen | USB tipa C |
| Vlast | 2.4A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

USB mrežni adapter. 2 USB x 5V/2.4A s Micro USB kabelom

| Proizvod | 2USB automobilski adapter |
|---|---|
| Model | MCC-001 |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | CC-030 |
| Izlazna snaga | 12V (Brzo punjenje) |
| Žica | Nije uključeno |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela, Crna |

| Proizvod | USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-191-IP |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-215-IP |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-191-C |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-215-C |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | 2 USB mrežna adaptera |
|---|---|
| Model | TC-191 |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | 2 USB mrežna adaptera |
|---|---|
| Model | TC-215 |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | 2 USB mrežna adaptera |
|---|---|
| Model | MTC-01IP |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | 2 USB mrežna adaptera |
|---|---|
| Model | MTC-01C |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | MTC-01 |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".