2USB 2.4A car adapter and Lightning cable YCC-02-IP
| Product | Dual USB car adapter |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Cable Included | USB - Lightning |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |
Showing 1–15 of 24 results

| Product | Dual USB car adapter |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Cable Included | USB - Lightning |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Dual USB car adapter |
|---|---|
| Model | YCC-02-M |
| Cable Included | USB - Micro USB |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Dual USB car adapter |
|---|---|
| Model | YCC-02-C |
| Cable Included | USB - Type C |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

USB network adapter. 2 USB x 5V/2.4A with Micro USB cable.

| Product | 2-Port USB Car Adapter |
|---|---|
| Model | MCC-001 |
| Power output | 15W (Fast Charge) |
| Cable Included | No |
| Cable length | - |
| Colors available | White |

| Product | USB Car Adapter |
|---|---|
| Model | CC-030 |
| Power output | 12V (Fast Charge) |
| Cable | Not included |
| Cable length | - |
| Colors available | White, Black |

| Product | Network adapter for USB |
|---|---|
| Model | TC-191-IP |
| Power output | 15W (Fast Charge) |
| Cable included | Lightning |
| Cable length | 1m |
| Colors available | White |

| Product | Network adapter for USB |
|---|---|
| Model | TC-215-IP |
| Power output | 15W (Fast Charge) |
| Cable included | Lightning |
| Cable length | 1m |
| Colors available | White |

| Product | Network adapter for USB |
|---|---|
| Model | TC-191-C |
| Power output | 15W (Fast Charge) |
| Cable included | Type C |
| Cable length | 1m |
| Colors available | White |

| Product | Network adapter for USB |
|---|---|
| Model | TC-215-C |
| Power output | 15W (Fast Charge) |
| Cable included | Type C |
| Cable length | 1m |
| Colors available | White |

| Product | 2-Port USB Network Adapter |
|---|---|
| Model | TC-191 |
| Power output | 15W (Fast Charge) |
| Cable included | No |
| Cable length | - |
| Colors available | White |

| Product | 2-Port USB Network Adapter |
|---|---|
| Model | TC-215 |
| Power output | 15W (Fast Charge) |
| Cable included | No |
| Cable length | - |
| Colors available | White |

| Product | 2-Port USB Network Adapter |
|---|---|
| Model | MTC-01IP |
| Power output | 15W (Fast Charge) |
| Cable included | Lightning |
| Cable length | 1m |
| Colors available | White |

| Product | 2-Port USB Network Adapter |
|---|---|
| Model | MTC-01C |
| Power output | 15W (Fast Charge) |
| Cable included | Type C |
| Cable length | 1m |
| Colors available | White |

| Product | Network adapter |
|---|---|
| Model | MTC-01 |
| Power output | 15W (Fast Charge) |
| Cable included | No |
| Cable length | - |
| Colors available | White |
Bienvenido a DigitalOme
Acceso exclusivo a profesionales
Te invitamos a que te registres para poder disfrutar de todas las ventajas, entre ellas poder ver los precios de nuestros productos.
Puedes pulsar en "Registro" a continuación o hacerlo en cualquier momento clicando en la cabecera en "Acceso Profesionales".