Auto adapter tipa C od 18 W CC-190
| Proizvod | USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | CC-190 |
| Izlazna snaga | 18 W (Brzo punjenje) |
| Žica | Tip C |
| Duljina kabela | 1M |
| Dostupne boje | Crna |
Prikazano 1–15 od 85 rezultata

| Proizvod | USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | CC-190 |
| Izlazna snaga | 18 W (Brzo punjenje) |
| Žica | Tip C |
| Duljina kabela | 1M |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | CC-190 |
| Izlazna snaga | 18 W (Brzo punjenje) |
| Žica | Nije uključeno |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | YTC-06 |
| Izlazna snaga | 18 W (Brzo punjenje) |
| Žica | Nije uključeno |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-191-IP |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-215-IP |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-191-C |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-215-C |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | 2 USB mrežna adaptera |
|---|---|
| Model | TC-191 |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | 2 USB mrežna adaptera |
|---|---|
| Model | TC-215 |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | 2 USB mrežna adaptera |
|---|---|
| Model | MTC-01IP |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | 2 USB mrežna adaptera |
|---|---|
| Model | MTC-01C |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | MTC-01 |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Dvostruki USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-193 |
| Izlazna snaga | 3A |
| Žica | Nije uključeno |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-229 |
| Izlazna snaga | 40 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter s Lightning kabelom |
|---|---|
| Model | TC-123-IP |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".