Auto adapter s 2 USB priključka (2,4 A) i kabelom tipa C YCC-02-C
| Proizvod | Dvostruki USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | YCC-02-C |
| Kabel uključen | USB tipa C |
| Vlast | 2.4A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |
Mostrando 1–15 de 51 resultados

| Proizvod | Dvostruki USB adapter za automobil |
|---|---|
| Model | YCC-02-C |
| Kabel uključen | USB tipa C |
| Vlast | 2.4A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | MTC-03CC |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Žični mrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | TC-101-C |
| Izlazna snaga | 5 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | USB na Type-C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Crna |

| Proizvod | Žični mrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | TC-111-C |
| Izlazna snaga | 5 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | USB na Type-C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-105 |
| Izlazna snaga | 18 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-105-C |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-105-IP |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | YTC-06-C |
| Brzo punjenje | 18 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | USB tipa C |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Dvostruki USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-193-IP |
| Kabel uključen | USB – Lightning |
| Vlast | 3A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Dvostruki USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-193-C |
| Kabel uključen | USB tipa C |
| Vlast | 3A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Dvostruki USB mrežni adapter |
|---|---|
| Model | YTC-02-C |
| Kabel uključen | USB tipa C |
| Vlast | 2.4A |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter s USB i Type-C priključkom |
|---|---|
| Model | TC-197-C |
| Kabel uključen | Tip C – Tip C |
| Vlast | 20W |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela, Crna |

| Proizvod | Mrežni adapter s USB i Type-C priključkom |
|---|---|
| Model | TC-219-C |
| Kabel uključen | Tip C – Tip C |
| Vlast | 20W |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Kabel tipa C i 3,5 mm priključak |
|---|---|
| Model | CB-229 |
| Brzo punjenje | NE |
| Vrsta konektora | Tip C – 3,5 mm priključak |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Crno-bijelo |

| Proizvod | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-299-CL |
| Brzo punjenje | 35 W (PD) |
| Vrsta konektora | Tip C – Munja |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Bijela, ljubičasta, plava, zelena |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".