2USB PD 15W MCC-01 automobilski adapter
| Proizvod | 2USB automobilski adapter |
|---|---|
| Model | MCC-001 |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |
Mostrando 1–15 de 157 resultados

| Proizvod | 2USB automobilski adapter |
|---|---|
| Model | MCC-001 |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | 2USB + adapter za automobil tipa C |
|---|---|
| Model | CC-206 |
| Izlazna snaga | 38 W maks. (brzo punjenje) |
| Žica | Nije uključeno |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | 2 USB mrežna adaptera |
|---|---|
| Model | MTC-01IP |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | 2 USB mrežna adaptera |
|---|---|
| Model | MTC-01C |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | MTC-01 |
| Izlazna snaga | 15 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-229 |
| Izlazna snaga | 40 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-138IP |
| Izlazna snaga | 12 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Munja |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-138M |
| Izlazna snaga | 12 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Mikro USB |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-138C |
| Izlazna snaga | 12 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 1m |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter s Lightning kabelom |
|---|---|
| Model | TC-225CL |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Žica | Munja 60W |
| Duljina kabela | 1M |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter s Lightning kabelom |
|---|---|
| Model | TC-226CL |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Žica | Munja 60W |
| Duljina kabela | 1M |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Žični mrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | TC-225CC |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Žica | Tip C 60W |
| Duljina kabela | 1M |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Žični mrežni adapter tipa C |
|---|---|
| Model | TC-226CC |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Žica | Tip C 60W |
| Duljina kabela | 1M |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-225 |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |

| Proizvod | Mrežni adapter |
|---|---|
| Model | MTC-03 |
| Izlazna snaga | 20 W (Brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Ne |
| Duljina kabela | – |
| Dostupne boje | Bijela |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".