HC-13D 5-u-1 adapter tipa C
| Proizvod | 5-u-1 adapter tipa C |
|---|---|
| Model | HC-13D |
| Izlazna snaga | 60 W (brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 12 cm |
| Dostupne boje | Siva |
Mostrando 1–15 de 33 resultados

| Proizvod | 5-u-1 adapter tipa C |
|---|---|
| Model | HC-13D |
| Izlazna snaga | 60 W (brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 12 cm |
| Dostupne boje | Siva |

| Proizvod | 6-u-1 adapter tipa C |
|---|---|
| Model | HC-13 |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 12 cm |
| Dostupne boje | Siva |

| Proizvod | 6-u-1 adapter tipa C |
|---|---|
| Model | HC-82C |
| Izlazna snaga | 60 W (brzo punjenje) |
| Kabel uključen | Tip C |
| Duljina kabela | 12 cm |
| Dostupne boje | Siva |

| Proizvod | 4-u-1 USB Type-C na USB adapter |
|---|---|
| Model | HC-77 |
| Kabel uključen | Tip C – USB |
| Duljina kabela | 12 cm |
| Dostupne boje | Siva |

| Proizvod | 4-u-1 USB Type-C na USB adapter |
|---|---|
| Model | HC-78 |
| Kabel uključen | Tip C – USB |
| Duljina kabela | 12 cm |
| Dostupne boje | Siva |

| Proizvod | 5-u-1 adapter s Type-C na USB |
|---|---|
| Model | HC-77A |
| Kabel uključen | Tip C – USB |
| Duljina kabela | 12 cm |
| Dostupne boje | Siva |

| Proizvod | Afeitadora eléctrica |
|---|---|
| Model | MS-9703 |
| Boja | Gris y negro |

| Proizvod | Podloga za miša |
|---|---|
| Dimenzije | 21*26 cm |
| Boje | Crna, plava, siva i crvena |

| Proizvod | Bežični zvučnik |
|---|---|
| Model | SPA-133 |
| Vrsta konektora | Bluetooth |
| Kontrola glasnoće/Sljedeće/Prethodno | DA |
| Udaljenost prijenosa | 10m |
| Dostupne boje | Negro y gris |

| Proizvod | Bežični zvučnik |
|---|---|
| Model | SPA-152 |
| Vrsta konektora | Bluetooth |
| Kontrola glasnoće/Sljedeće/Prethodno | DA |
| Udaljenost prijenosa | 10m |
| Dostupne boje | Gris, negro |

| Proizvod | Bežični zvučnik |
|---|---|
| Model | SPA-136 |
| Vrsta konektora | Bluetooth |
| Kontrola glasnoće/Sljedeće/Prethodno | DA |
| Udaljenost prijenosa | 10m |
| Dostupne boje | Azul, Gris, Negro |

| Proizvod | Bežični zvučnik |
|---|---|
| Model | SPA-79 |
| Vrsta konektora | Bluetooth |
| Kontrola glasnoće/Sljedeće/Prethodno | DA |
| Udaljenost prijenosa | 10m |
| Dostupne boje | Gris, Azul, Negro y Rojo |

| Proizvod | Bežični zvučnik |
|---|---|
| Model | KMS-M21 |
| Vrsta konektora | Bluetooth |
| Kontrola glasnoće/Sljedeće/Prethodno | DA |
| Udaljenost prijenosa | 10m |
| Dostupne boje | Negro, Rojo, Gris y Azul |

| Proizvod | Slušalice 3,5 mm priključak |
|---|---|
| Model | EP-202 |
| Vrsta konektora | 3,5 mm priključak |
| Kontrola glasnoće | Ne |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Blanco-Azul, Blanco-Rosa, Gris |

| Proizvod | Slušalice 3,5 mm priključak |
|---|---|
| Model | EP-182 |
| Vrsta konektora | 3,5 mm priključak |
| Kontrola glasnoće | Ne |
| Duljina kabela | 1 m |
| Dostupne boje | Plata, Gris, Verde |
Dobrodošli u DigitalOme
Ekskluzivni pristup za profesionalce
Pozivamo vas da se registrirate kako biste iskoristili sve pogodnosti, uključujući i mogućnost pregleda cijena naših proizvoda.
Možete kliknuti na "Registriraj se" ispod ili to učiniti u bilo kojem trenutku klikom na zaglavlje pod "Profesionalni pristup".