1 USB Car Adapter with Wireless Headset
Pack of 6 units of adapters Car 1 USB with Wireless Headset
Mostrando 1–15 de 387 resultados

Pack of 6 units of adapters Car 1 USB with Wireless Headset

| Product | Dual USB car adapter |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Cable Included | USB - Lightning |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Dual USB car adapter |
|---|---|
| Model | YCC-02-M |
| Cable Included | USB - Micro USB |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Dual USB car adapter |
|---|---|
| Model | YCC-02-C |
| Cable Included | USB - Type C |
| Power | 2.4A |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

USB network adapter. 2 USB x 5V/2.4A with Micro USB cable.

| Product | USB and Type C Car Adapter |
|---|---|
| Model | CC-199 |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable | Not Included |
| Cable length | - |
| Colors available | White |

| Product | 2-Port USB Car Adapter |
|---|---|
| Model | MCC-001 |
| Power output | 15W (Fast Charge) |
| Cable Included | No |
| Cable length | - |
| Colors available | White |

| Product | Car Adapter (2 USB + Type-C) |
|---|---|
| Model | CC-206 |
| Power output | 38W Max (Fast Charge) |
| Cable | Not included |
| Cable length | - |
| Colors available | White |

| Product | USB Car Adapter |
|---|---|
| Model | CC-200 |
| Power output | 15W (Fast Charge) |
| Cable Included | USB |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | Black and White |

| Product | USB car adapter with Lightning cable |
|---|---|
| Model | CC-200-IP |
| Power output | 15W (Fast Charge) |
| Cable Included | USB - Lightning |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | USB car adapter with Micro USB cable |
|---|---|
| Model | CC-200-M |
| Power output | 15W (Fast Charge) |
| Cable Included | USB – Micro |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | USB car adapter with Type-C cable |
|---|---|
| Model | CC-200-C |
| Power output | 15W (Fast Charge) |
| Cable Included | USB - Type C |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |

| Product | Car Adapter Type C+USB |
|---|---|
| Model | CC-196 |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable | Not Included |
| Cable length | - |
| Colors available | Black, White |

| Product | Car Adapter Type C+USB |
|---|---|
| Model | CC-196-IP |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable Included | Type C - Lightning |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White, Black |

| Product | Car Adapter Type C+USB |
|---|---|
| Model | YCC-02-IP |
| Power output | 20W (Fast Charge) |
| Cable Included | Type C - Lightning |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | White |
Welcome to DigitalOme
Exclusive access to professionals
We invite you to register to enjoy all the advantages, including the possibility to see the prices of our products.
You can click on "Register" below or do it at any time by clicking on "Professional Access" in the header.