Wired Headphones with 3.5 mm Jack – Rumba EP-026
| Product | Headphones Jack 3.5mm |
|---|---|
| Model | EP-026 |
| Connector Type | 3.5mm jack |
| Volume Control | Yes |
| Cable length | 1.2 m |
| Colors available | White, Blue, Green, Light Blue, Pink |
Showing the 2 results

| Product | Headphones Jack 3.5mm |
|---|---|
| Model | EP-026 |
| Connector Type | 3.5mm jack |
| Volume Control | Yes |
| Cable length | 1.2 m |
| Colors available | White, Blue, Green, Light Blue, Pink |

| Product | Lightning cable |
|---|---|
| Model | CB-101 |
| Fast charging | NO |
| Connector Type | USB - Lightning |
| Cable length | 1 m |
| Colors available | Blue, White, Black and Pink |
Welcome to DigitalOme
Exclusive access to professionals
We invite you to register to enjoy all the advantages, including the possibility to see the prices of our products.
You can click on "Register" below or do it at any time by clicking on "Professional Access" in the header.