Omrežni adapter 2x USB 15 W TC-193
| Izdelek | Dvojni USB-omrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-193 |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 3A |
| Kabel | Ni vključeno |
| Na voljo barve | Bela |
Mostrando 16–24 de 24 resultados

| Izdelek | Dvojni USB-omrežni adapter |
|---|---|
| Model | TC-193 |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 3A |
| Kabel | Ni vključeno |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Omrežni adapter s kablom Lightning |
|---|---|
| Model | TC-183-IP |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 12 W (hitro polnjenje) |
| Kabel je priložen | Lightning kabel |
| Dolžina kabla | 1m |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Omrežni adapter s kablom tipa C |
|---|---|
| Model | TC-101-C |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 5 W (hitro polnjenje) |
| Kabel je priložen | USB-C |
| Dolžina kabla | 1m |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Dvojni USB-omrežni adapter |
|---|---|
| Model | YTC-02 |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 2.4A |
| Kabel | Ni vključeno |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Avtomobilski USB-priključek |
|---|---|
| Model | YCC-01 |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 2 × 2,4 V |
| Kabel | Ni vključeno |
| Na voljo barve | Črno-belo |

| Izdelek | USB-adapter z dvojnim omrežjem |
|---|---|
| Model | TC-193-IP |
| Kabel vključen | USB – Lightning |
| Moč | 3A |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | USB-adapter z dvojnim omrežjem |
|---|---|
| Model | TC-193-C |
| Kabel vključen | USB – tip C |
| Moč | 3A |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | USB-adapter z dvojnim omrežjem |
|---|---|
| Model | YTC-02-C |
| Kabel je priložen | USB – tip C |
| Moč | 2.4A |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | USB-adapter z dvojnim omrežjem |
|---|---|
| Model | YTC-02-IP |
| Kabel vključen | USB – Lightning |
| Moč | 2.4A |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.