USB-kabel na Lightning, Micro in tip C, 1,2 m, 3 A, YCB-12
| Izdelek | Kabel Lightning, Micro in tip C |
|---|---|
| Model | YCB-12 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – Lightning, Micro in tip C |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Na voljo barve | Črni |
Mostrando 61–75 de 85 resultados

| Izdelek | Kabel Lightning, Micro in tip C |
|---|---|
| Model | YCB-12 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – Lightning, Micro in tip C |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Kabel Lightning, Micro in tip C |
|---|---|
| Model | HCB-12 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – Lightning, Micro in tip C |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Mikro kabel |
|---|---|
| Model | HCB-10-M |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – Micro |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Zlata, srebrna in črna |

| Izdelek | Mikro kabel |
|---|---|
| Model | CB-255 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – Micro |
| Dolžina kabla | 2 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Mikro kabel |
|---|---|
| Model | HCB-05-M |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – Micro |
| Dolžina kabla | 3 m |
| Na voljo barve | Bela, roza, črna in zelena |

| Izdelek | Mikro USB kabel |
|---|---|
| Model | HCB-03-M |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – Micro USB |
| Dolžina kabla | 2 m |
| Na voljo barve | Bela, roza, črna in zelena |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-257 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB- Tipo C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-210 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Črno-belo |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-239 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Črno-belo |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-246 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Zlato in srebro |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-275-C |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela, črna, rdeča in zelena |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-279-C |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Blanco, Negro, Rojo y Azul |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | HCB-02-C |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela, roza, črna in zelena |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | HCB-10-C |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Dorado, Negro y Plata |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | MCB-02 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1m |
| Na voljo barve | Bela |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.