Slušalke s kablom in 3,5-mm priključkom – Kay Earphones
| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | EP-082 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | Ne |
| Dolžina kabla | 5 m |
| Na voljo barve | Črna, bela |
Prikazano je 12 rezultatov

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | EP-082 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | Ne |
| Dolžina kabla | 5 m |
| Na voljo barve | Črna, bela |

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | EP-117 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | Ne |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Modra, Rdeča |

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | EP-200 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | Če |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Slušalke 3,5-milimetrski priključek |
|---|---|
| Model | YEP-02 |
| Vrsta priključka | 3,5-milimetrski priključek |
| Nastavitev glasnosti | Če |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | YEP-09 |
| Vrsta priključka | 3,5-milimetrski priključek |
| Nastavitev glasnosti | Če |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Črno-belo |

Avdio kabel 3,5 mm moški / 3,5 mm ženski

Cable óptico de audio digital

Cable óptico de audio digital

Cable óptico de audio digital

Cable óptico de audio digital

Cable óptico de audio digital

| Izdelek | Cable audio para altavoz |
|---|---|
| Model | LCB – 349 |
| Dolžina | 5M |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.