Avdio kabel 3,5 mm moški / 3,5 mm ženski, dvojni LCB-225
| Izdelek | 3,5-milimetrski kabel z vtičem |
|---|---|
| Model | LCB-225 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Dolžina kabla | 0,20 cm |
| Na voljo barve | Črni |
Prikazano je 9 rezultatov

| Izdelek | 3,5-milimetrski kabel z vtičem |
|---|---|
| Model | LCB-225 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Dolžina kabla | 0,20 cm |
| Na voljo barve | Črni |

Avdio kabel z dvojnim konektorjem (3,5 mm moški / 3,5 mm ženski)

| Izdelek | Kabel tipa C na Lightning |
|---|---|
| Model | CB-331CL |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | Tip C – Lightning |
| Dolžina kabla | 20 cm |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-330C |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 20 cm |
| Na voljo barve | Bela |

Cable USB para dispositivos con conector Lightning. Salida: 2.4A. Longitud: 20 cm

| Izdelek | Lightning kabel |
|---|---|
| Model | CB-328IP |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – Lightning |
| Dolžina kabla | 20 cm |
| Na voljo barve | Bela |

USB-kabel za naprave s priključkom Micro USB. Izhodna moč: 2,4 A. Dolžina: 20 cm

Cable USB para dispositivos con conector Tipo C. Salida: 2.4A. Longitud: 20 cm

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-329C |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 20 cm |
| Na voljo barve | Bela |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.