Cable Tipo C a Lightning con cadena 35W CB-309CL
| Izdelek | Cable Tipo C a Lightning con cadena |
|---|---|
| Model | CB-309CL |
| Hitro polnjenje | 35 W (PD) |
| Vrsta priključka | Tip C – Lightning |
| Dolžina kabla | 1.5 m |
| Na voljo barve | Rosa, Verde, Azul y Negro |
Prikazano je 10 rezultatov

| Izdelek | Cable Tipo C a Lightning con cadena |
|---|---|
| Model | CB-309CL |
| Hitro polnjenje | 35 W (PD) |
| Vrsta priključka | Tip C – Lightning |
| Dolžina kabla | 1.5 m |
| Na voljo barve | Rosa, Verde, Azul y Negro |

| Izdelek | Cable Tipo C a Tipo C con cadena |
|---|---|
| Model | CB-308CC |
| Hitro polnjenje | 60 W (PD) |
| Vrsta priključka | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 1.5 m |
| Na voljo barve | Rosa, Verde, Azul y Negro |

USB-kabel za naprave s priključkom Lightning. Izhodna moč: 2,4 A. Dolžina: 1,5 m.

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-170 |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1.5 m |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Lightning kabel |
|---|---|
| Model | CB-296-IP |
| Hitro polnjenje | Če |
| Vrsta priključka | USB – Lightning |
| Dolžina kabla | 1.5 m |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Mikro kabel |
|---|---|
| Model | CB-296-M |
| Hitro polnjenje | Če |
| Vrsta priključka | USB – Micro |
| Dolžina kabla | 1.5 m |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-296-C |
| Hitro polnjenje | Če |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1.5 m |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Polnilnik za Lightning |
|---|---|
| Model | CB-197-IP |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 12 W (hitro polnjenje) |
| Kabel | Lightning |
| Dolžina kabla | 1.5m |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Cargador para Micro USB |
|---|---|
| Model | CB-197-M |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 12 W (hitro polnjenje) |
| Kabel | Micro USB |
| Dolžina kabla | 1.5m |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Polnilnik za tip C |
|---|---|
| Model | CB-197-C |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 12 W (hitro polnjenje) |
| Kabel | Tip C |
| Dolžina kabla | 1.5m |
| Na voljo barve | Črni |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.