3-v-1 adapter tipa C LCB-520
| Izdelek | 3-v-1 adapter tipa C |
|---|---|
| Model | LCB – 520 |
| Hitro polnjenje | Da |
| Na voljo barve | Srebro |
Mostrando 1–15 de 47 resultados

| Izdelek | 3-v-1 adapter tipa C |
|---|---|
| Model | LCB – 520 |
| Hitro polnjenje | Da |
| Na voljo barve | Srebro |

| Izdelek | 3-v-1 adapter za USB |
|---|---|
| Model | LCB – 521 |
| Hitro polnjenje | Da |
| Na voljo barve | Srebro |

| Izdelek | Avtomobilski adapter tipa C |
|---|---|
| Model | CC-198 |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 30 W (hitro polnjenje) |
| Kabel | Ni vključeno |
| Dolžina kabla | – |
| Na voljo barve | Srebro |

| Izdelek | Avtomobilski USB-priključek |
|---|---|
| Model | CC-030 |
| Izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna izhodna iz | 12 V (hitro polnjenje) |
| Kabel | Ni vključeno |
| Dolžina kabla | – |
| Na voljo barve | Bela, Črna |

| Izdelek | Prilagojevalnik Lightning na tip C |
|---|---|
| Model | LCB – 615 |
| Hitro polnjenje | Da |
| Na voljo barve | Negro, plata |

Prilagojevalnik tipa C na Lightning

| Izdelek | Afeitadora eléctrica |
|---|---|
| Model | JH-6102 |
| Barva | Srebro |

| Izdelek | Slušalke z 3,5-milimetrskim priključkom |
|---|---|
| Model | EP-182 |
| Vrsta priključka | 3,5-mm priključek |
| Nastavitev glasnosti | Ne |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Plata, Gris, Verde |

| Izdelek | Slušalke Lightning |
|---|---|
| Model | EP-257L |
| Vrsta priključka | Lightning |
| Nastavitev glasnosti | Če |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Na voljo barve | Srebro |

| Izdelek | 4-v-1 kabel |
|---|---|
| Model | CB-306 |
| Hitro polnjenje | 60 W (PD) |
| Vrsta priključka | Tip C – USB / Tip C – Lightning |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Srebrna in črna |

Avdio kabel 3,5 mm moški / 3,5 mm ženski

| Izdelek | Avdio kabel |
|---|---|
| Model | LCB-99 |
| Dolžina | 1 m |
| Na voljo v barvi | Srebro |

Cable óptico de audio digital

| Izdelek | Kabel tipa C na 3,5-milimetrski priključek |
|---|---|
| Model | LCB-100 |
| Dolžina | 1 m |
| Na voljo v barvi | Srebrno in črno |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-287 |
| Hitro polnjenje | 65W |
| Vrsta priključka | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 1, 2, 3 m |
| Na voljo barve | Srebro |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.