USB-kabel na Micro USB – hitri 2,4 A, 2 m, CB-187
USB-kabel za naprave s priključkom Micro USB. Izhodna moč: 2,4 A. Dolžina: 2 m
Mostrando 16–30 de 33 resultados

USB-kabel za naprave s priključkom Micro USB. Izhodna moč: 2,4 A. Dolžina: 2 m

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-246 |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 2 m y 3m |
| Na voljo barve | Srebro in zlato |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-285-C |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 3 m |
| Na voljo barve | Dorado |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-246 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Zlato in srebro |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | HCB-10-C |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Dorado, Negro y Plata |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-223 |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – tip C |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Na voljo barve | Srebro in zlato |

| Izdelek | Mikro kabel |
|---|---|
| Model | CB-285-M |
| Hitro polnjenje | NE |
| Vrsta priključka | USB – Micro |
| Dolžina kabla | 2 m |
| Na voljo barve | Negro, Dorado y Plata |

| Izdelek | Ovitek za iPad 11 |
|---|---|
| palcev | 10. 9–11″ |
| Na voljo barve | Rdeča, zlata, črna, modra in roza |

| Izdelek | Ovitek za iPad AIR 4/5/11 |
|---|---|
| palcev | 10. 9–11″ |
| Na voljo barve | Rdeča, zlata, črna, modra in roza |

| Izdelek | Ovitek za iPad Pro 11 |
|---|---|
| palcev | 10. 9–11″ |
| Na voljo barve | Rdeča, zlata, črna, modra in roza |

| Izdelek | Ovitek za iPad Pro 13 |
|---|---|
| palcev | iPad Pro 13 |
| Na voljo barve | Rdeča, zlata, črna, modra in roza |

| Izdelek | Pametna očala |
|---|---|
| Model | UF-SP01 |
| Povezljivost | Bluetooth |
| Barva | Črna, bela, modra, srebrna in zlata |

| Izdelek | Pametna ura |
|---|---|
| Model | HS9 |
| Material | Aleación de zinc + IML |
| Medidas | 251x45x14 mm |
| Barve | Črni |

| Izdelek | Pametna ura |
|---|---|
| Model | SW-008 |
| Material | Aleación de zinc + ABS + PC |
| Medidas | 257x45x11 mm |
| Barve | Negro, Gris, Verde y Dorado |

| Izdelek | Pametna ura |
|---|---|
| Model | SW-009 |
| Material | Material: ABS + carcasa de plástico PC |
| Medidas | 254x45x11 mm |
| Barve | Negro, dorado y rosa |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.