Brezžični zvočnik 3 W SPA-139
| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-139 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Modra, roza, rumena |
Prikazano je 13 rezultatov

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-139 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Modra, roza, rumena |

| Izdelek | Brezžične slušalke |
|---|---|
| Model | EP-010 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Nastavitev glasnosti | Prek pametnega telefona/tabličnega računalnika |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Belo-sivo, črno, črno-rumeno |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-301-CL |
| Hitro polnjenje | 35 W (PD) |
| Vrsta priključka | Tip C – Lightning |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela, vijolična, roza, zelena, rumena |

| Izdelek | Kabel tipa C |
|---|---|
| Model | CB-301-CC |
| Hitro polnjenje | 60 W (PD) |
| Vrsta priključka | Tip C – Tip C |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Bela, vijolična, roza, zelena, rumena |

| Izdelek | Lightning kabel |
|---|---|
| Model | D-CB002 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – Lightning |
| Dolžina kabla | 1.8 m |
| Na voljo barve | Plata, Amarillo, Morado y Rojo |

| Izdelek | Lightning kabel |
|---|---|
| Model | CB-262 |
| Hitro polnjenje | DA |
| Vrsta priključka | USB – Lightning |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Na voljo barve | Rosa, Violeta, Amarillo, Verde |

| Izdelek | Cordón con pletina |
|---|---|
| Model | HX |
| Na voljo barve | Rosa Fucsia, Rosa, Gris, Rojo, Blanco, Verde, Amarillo, Morado, Negro, Azul |

| Izdelek | Cordón con pletina |
|---|---|
| Model | HX |
| Na voljo barve | Rosa, Verde Oscuro, Verde, Amarillo, Negro, Azul, Naranja |

| Izdelek | Ovitek za pametni telefon |
|---|---|
| Material | Poltrda silikonska masa |
| Združljivost | Različni modeli Samsung (preveri razpoložljivost) |
| Pack | 5 kosov v različnih barvah |

| Izdelek | Lámpara recargable |
|---|---|
| Model | H-612 |
| Tamaño: | 11.5 x 36 cm |
| Potencia máxima | 3W |
| Odhod | DC 5V/ 1A (120 mha) |

| Izdelek | Mini ventilator |
|---|---|
| Model | 8817A |
| Na voljo barve | Roza, zelena, rumena in oranžna |

| Izdelek | Mini ventilator |
|---|---|
| Model | DK-5335 |
| Na voljo barve | roza, vijolična, rumena, siva in modra |

| Izdelek | Mini ventilator |
|---|---|
| Model | L-612A |
| Na voljo barve | roza, zelena, vijolična in rumena |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.