Altavoz inalámbrico con micrófono SPA-106
| Izdelek | Altavoz Inalámbrico con micrófono |
|---|---|
| Model | SPA-106 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Črni |
Mostrando 31–44 de 44 resultados

| Izdelek | Altavoz Inalámbrico con micrófono |
|---|---|
| Model | SPA-106 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-108 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-113 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10-15m |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-115 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10-15m |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | KMS-M21 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Negro, Rojo, Gris y Azul |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-051 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Rdeče rj rj rj rj rj rj rj rj rj rj rj rj rj r |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-060 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Negro y Marrón |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-105 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Črna, rdeča, modra, roza, zelena |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-107 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-109 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Črni |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-119 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Bela |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-78 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Negro, Azul y Rojo |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-96 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Multicolor |

| Izdelek | Brezžični zvočnik |
|---|---|
| Model | SPA-97 |
| Vrsta priključka | Bluetooth |
| Upravljanje glasnosti/Naprej/Nazaj | DA |
| Doseg signala | 10m |
| Na voljo barve | Morado y Azul |
Dobrodošli v DigitalOme
Izključni dostop za strokovnjake
Vabimo vas, da se registrirate in tako izkoristite vse prednosti, med katerimi je tudi možnost ogleda cen naših izdelkov.
Kliknite na »Registracija« spodaj ali pa se registrirajte kadarkoli s klikom na naslov »Dostop za strokovnjake«.